مرکز تخصصی دیزاین وان

وب سایت

 

وب سایت

با هنر اول می‌توانید به نیازهای گوناگون ارتباطی خود سریع‌تر و موثرتر پاسخ دهید.
خدمات طراحی وب سایت با رعایت اصول موتورهای جستجو و بهترین آنالیز از کلمات کلیدی و رقبای تجاری شما تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری، محصولات و سرویس های شما دارد. طراحی سایت مناسب می تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری را جلب نموده و در نهایت وی را به خرید از شما ترغیب نماید.

شما باید مطمئن باشید که وب سایت شما کاملا حرفه ای توسط طراح سایت شما طراحی شده است. وب سایت شما در اولین بازدید کاربر می بایست دید درستی از تجارت و خدمات شما را به مشتری بدهد شما فقط 3 ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کننده را نسبت به شرکت خود جلب نموده و بازدید کننده را به مشتری تبدیل نمایید.
توجه داشته باشید که یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای می تواند خسارات زیادی را به شما وارد نماید. یک وب سایت غیر حرفه ای مانند یک جنس تقلبی در فروشگاه شما است لذا توجه داشته باشید که وب سایت شناسنامه شما روی دنیای وب است و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، نقطه اعتماد مشتری به شما خواهد بود.
چرا طراحی سایت هنر اول؟
ما کلیه امور مربوط به راه اندازی یک وب سایت از برگزاری جلسات اولیه تا طراحی، نصب و پشتیبانی را توسط نیروهایی متخصص انجام داده و در نهایت ایده های ذهنی شما را روی اینترنت پیاده سازی می کنیم. حفاظت از اطلاعات شما و امنیت وب سایت و داده های شما از وظایف اصلی و انکار ناپذیر ماست و لذا ما همواره پشتیبان شما خواهیم بود.
مراحل ایجاد یک وب سایت:
تحلیل و گزارش شناخت از اهداف مدیران
شناخت مخاطبان و کاربران سایت
ایجاد استراتژی از عملکرد سایت
تحلیل و آنالیز کلمات کلیدی
جمع آوری و آنالیز اطلاعات
طراحی واسط گرافیکی با زیباترین کیفیت
طراحی صفحات بر اساس آخرین استانداردها
تحلیل و پیاده سازی بانکهای اطلاعاتی
برنامه نویسی و توسعه سیستم
بهینه سازی کلیه کلمات کلیدی و متون نهایی
ایجاد مقیاس پذیری و اجرا در کلیه مرورگرها
بار کردن و آزمایش وب سایت
نصب سیستم آمار وب
معرفی به موتورهای جستجو گر
تبادل لینک
تحلیل گزارشات آماری و بهینه سازی سایت
پشتیبانی و بروز رسانی 24 ساعته

احتمالا در مشاوره ای که از شرکتهای طراحی وب می گیرید یا مقالاتی که در این باره می خوانید با اصطلاحات عجیب و غریبی مواجه شوید که در کل نمی دانید چیست. در این مطلب سعی کرده ام این اصطلاحات رایج در طراحی و برنامه نویسی وب را به زبان آدمیزاد و خیلی خیلی خیلی خلاصه توضیح دهم!

Ms SQL Server چیست؟ یک نرم‌افزار سیستم مدیریت پایگاه های داده است که توسط شرکت مایکروسافت توسعه داده می‌شود

MySQL چیست؟ یک سیستم مدیریت پایگاه داده متن باز است که توسط شرکت اوراکل توسعه، توزیع، و پشتیبانی می‌شود.

Oracle چیست؟ این نرم افزار هم که توسط شرکت اوراکل توسعه، توزیع، و پشتیبانی می‌شود، یک سیستم مدیریت پایگاه داده متن باز است که در مقایسه با MySQL دارای امکانات و قدرت بیشتری می باشد و غالبا در پایگاه های داده ای با حجم رکورد بسیار زیاد از آن استفاده می شود.

سکوی میزبانی یعنی چه؟ کامپیوتر سروری است که فایل های وبسایت در آن قرار داده می شود و بنا به پنل مدیریتی که در اختیار کاربر قرار داده می شود امکانات مدیریتی وبسایت را فراهم می کند.

هاست لینوکس چیست؟ منظور هاستی است که روی سرور آن سیستم عامل لینوکس نصب شده باشد. هاست لینوکس بیشتر برای استفاده از زبان PHP و همچنین بانک اطلاعتی MySql می باشد.

هاست ویندوز چیست؟ منظور هاستی است که روی سرور آن سیستم عامل ویندوز نصب شده باشد. هاست ویندوز بیشتر برای استفاده از زبان ASP.net  و ASP و همچنین بانک اطلاعتی MySql می باشد.

هاست اختصاصی و اشتراکی یعنی چه؟ معمولاً شرکت‌های ارائه دهنده خدمات میزبانی یک سرور تهیه می‌کنند و توسط کنترل‌پنل‌ها امکانات و فضای آن را بین مشتریان خود تقسیم بندی می‌کنند، که به این خدمات میزبانی اشتراکی می گویند. در مقابل خدمات میزبانی اختصاصی تنها برای یک وبسایت در نظر گرفته می شود.

طراحی استاتیک یعنی چه؟ منظور اجرای طرح گرافیک وب و رابط کاربری وبسایت با استفاده از کدنویسی HTML و CSS و کدهای سمت کاربر (Client Side) می باشد. 

سی ام اس یا CMS مخفف چیست و یعنی چه؟ مخفف Content Management System است. سیستم مدیریت محتوا یک پنل کاربری با امکانات مدیریتی همچون درج و ویرایش محتوای وبسایت است که برای بروزرسانی وبسایت از آن استفاده می شود.

سیستم های مدیریت محتوای آماده چه فرقی با CMS اختصاصی دارند؟ منظور سیستمهای مدیریت محتوایی است که ممکن است به صورت  Open Source یا غیر آن به صورت عمومی منتشر شده باشند و تنها با نصب آنها می توان از قابلیتهای آماده آن استفاده نمود.

سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی چیست؟ پنل مدیریتی است که توسط طراح و برنامه نویس وبسایت مورد نظر بطور اختصاصی طراحی می شود. بنابراین قابلیت توسعه بیشتری نسبت به نمونه های آماده دارد.

HTML یعنی چه؟ زبان نشانه گذاری است که برای تولید ساختار صفحات وب در کنار CSS استفاده می شود و تدوین قالب و طراحی صفحه‌های وب به کار می‌برند. 

CSS یعنی چه؟ سی‌اس‌اس روشی برای نمایش چیدمان و جلوه‌های تصویری (مانند نوع قلم، رنگ و اندازه‌ها) بر صفحه‌های وب است که در کنار اچ‌تی‌ام‌ال برای ساخت صفحات وب استفاده می شود.

PHP چیست؟ یک زبان برنامه نویسی برای توسعه وبسایتهای داینامیک و نرم افزارهای تحت وب می باشد که بیشتر بر بستر لینوکس استفاده  می گردد.

ASP چیست؟ یک زبان برنامه نویسی برای توسعه وبسایتهای داینامیک و نرم افزارهای تحت وب می باشد که توسط مایکروسافت ارائه شده و بیشتر بر بستر ویندوز استفاده می گردد

.NET یا دات نت یعنی چه؟ یک فناوری نرم‌افزاری است که بر روی تمامی ویرایش‌های سیستم‌عامل ویندوز مایکروسافت قابل اجراست و در سیستم‌عامل‌های دیگر از جمله لینوکس و مکینتاش نیز وارد شده است. این فریم‌ورک شامل مجموعه‌ای از زبانهای برنامه نویسی است که سی شارپ و ویژوال بیسیک مهمترین آنها می‌باشند.

تکنیک Ajax یعنی چه؟ مجموعه‌ای از استانداردها و فناوری‌های وب است که به کمک آنها می‌توان برنامه‌هایی مبتنی بر وب تولید کرد که به آسانی با کاربران تعامل داشته باشند. با استفاده از این فناوریها و با کمک
انتقال تکه‌های کوچک داده و اطلاعات از رایانه سرور صفحات وب از حالت منفعل خارج می‌شوند و واکنشهایی مناسب با رویدادها انجام می‌دهند.

JQuery چیست؟ جی‌کوئری یک کتابخانه رایج جاوااسکریپت می‌باشد که برای ساده کردن نوشتن اسکریپ‌های سمت کاربر طراحی شده است و معمولا برای تعاملی تر کردن آنها به کار می رود.

زبا برنامه نویسی C# / C++ چیست؟ یک زبان متداول برنامه نویسی شیء گرا از نوع زبان های سطح بالا و هم سطح پایین است که یکی از متداول ترین زبان های برنامه نویسی تجاری نیز می باشد.