مرکز تخصصی دیزاین وان
:: پس از تکمیل فرم و ثبت سفارش خود، ایمیلی حاوی اطلاعات سفارش و لینک تیکت مربوطه برایتان ارسال خواهد شد، که از طریق آن می توانید وضعیت سفارشتان را در هر زمان پیگیری نمایید.
:: در صورت ناقص یا ناصحیح بودن اطلاعات وارد شده، به درخواست شما ترتیب اثر داده نخواهدشد.
نام :
(به فارسی)
نام خانوادگی :
(به فارسی)
شرکت / موسسه :
پست الکترونیکی :
موبایل :
شماره تماس :
وب سایت‌ :
نحوه آشنایی با ما‌ :
زمینه سفارش :
موضوع سفارش :
سطح سفارش :
شرح سفارش :
(به فارسی)
تکمیل سفارش :


توجه:
1. به درخواست هایی که در آن از اطلاعات جعلی نظیر نام و نام خانوادگی نادرست و شماره موبایل غلط استفاده شده باشد، پاسخی داده نخواهد شد.
2. پس از ثبت سفارش، ایمیلی حاوی نام کاربری و رمز عبور مربوطه برایتان ارسال خواهد شد، لذا آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) را به صورت دقیق وارد نمایید تا برای دریافت آدرس مشخصات سفارش دچار مشکل نشوید.
3. نام و نام خانوادگی و شرح سفارش را حتماً به فارسی و با ادبیات رسمی بنویسید، استفاده از زبان های دیگر و تایپ به صورت فینگلیش قابل قبول نیست.
4. وارد کردن آدرس وبسایت ضروری نیست، اما چنانچه سفارش شما مربوط به وبسایت خاصی می باشد، به منظور تسهیل در ارائه خدمات، این فیلد را هم به درستی تکمیل نمایید.
5. کادر پشتیبانی دیزاین وان تمام تلاش خود را برای پاسخ هر چه سریع تر به سفارش های کاربران به کار می گیرد؛ با این حال ممکن است گاهی اوقات پاسخ به سفارش شما به مدت چند ساعت با تأخیر انجام شود؛ لذا لطفاً از ایجاد هر گونه سفارش جدید با موضوع مشابه یا ارسال پاسخ های اسپم به سفارش فعلی، خودداری نمایید تا مشکلی در روند ارائه خدمات صورت نگیرد.

نرم‌افزار موبایل (بزودی)

نسل جدید صفحه مشتریان دیزاین وان را در تمام ابزارهای قابل اتصال به اینترنت به صورت متناسب‌سازی شده مشاهده کنید.